Найчастіші запитання

До придбання туру:

Чим відрізняється туроператор від турагента?

Туроператор формує туристський продукт (займається пошуком зарубіжних партнерів, бронює трансфери, займається підбором готелів, екскурсій, здійснює переговори з авіакомпаніями, страховими компаніями тощо). Туристичне агентство займається продажем даного туристичного продукту туристам.

Де можна придбати тур?

Компанія XCLUSIVE TRAVEL працює з великою кількістю турагентств. У розділі «Де купити» є перелік агентств, які працюють під брендом компанії XCLUSIVE TRAVEL (уповноважені агенції “XCLUSIVE TRAVEL Точка Продаж”), де вам зможуть підібрати тур висококваліфіковані спеціалісти.

У чому відмінність чартерного рейсу від регулярного?

Чартерний рейс – час вильоту та аеропорт вильоту (прильоту) чартерних рейсів може змінюватися.

Регулярний рейс - час вильоту чітко за розкладом незалежно від того, скільки місць було продано. Відповідно ціна на регулярні рейси вища, ніж на чартерні.

Які документи має видати менеджер для подорожі?

Менеджер турагентства отримує доступ від туроператора на витяг пакету документів зазвичай за 2 дні до вильоту.

Пакет документів складається з:

  • ваучера на проживання у готелі
  • маршрутної квитанції / електронних квитків
  • медичного страхового полісу
  • пам'ятки

На відпочинку:

Зустріч в аеропорті

Після прильоту після проходження паспортного контролю та отримання багажу вас зустрічатиме представник компанії з табличкою XCLUSIVE TRAVEL.

Правила заселення та виселення з готелю

У готелях є офіційний час заселення, коли Ви можете заїхати у свій номер, та виселення, коли Ви зобов'язані звільнити номер та здати ключі на ресепшн. Як правило, час заселення в готель (номери) – з 12:00-15:00, виселення – до 12:00. Але іноді готелі встановлюють свій час в'їзду та виїзду, що у деяких готелях дотримується суворо, а десь за наявності вільних номерів туристу можуть піти назустріч та заселити раніше.

Якщо у вас пізній рейс і Ви бажаєте продовжити номер (пізнє виселення), Вам необхідно напередодні виїзду звернутися до служби по роботі з гостями та попросити про можливість продовжити номер. За наявності вільних номерів готель може продовжити номер, але зазвичай за додаткову плату.

Також у готелі є кімната для зберігання багажу, де Ви можете залишити свої речі до виїзду з готелю.

Заміна готелю

Іноді, особливо у розпал сезону, трапляються випадки, коли туроператор замінює туристам готель. Ця умова також прописана в Договорі, але треба розуміти, що подібні заміни можливі за таких умов:

  • аналогічна зірковість готелю
  • віддаленість готелю від моря
  • вибраний тип живлення
  • обрана категорія номера

* Іноді заміни бувають та на готель категорії вище за раніше заброньований готель.

До кого звертатися у разі виникнення проблем під час відпочинку?

При зустрічі в аеропорту Вас супроводжуватиме до готелю представник компанії, який проінформує про зустріч з Вашим гідом готелю, на якій потрібно обов'язково бути присутнім. Він відповість на всі питання, що Вас цікавлять, також Ви зможете проїхати екскурсії, обмінятися телефонами. Для екстрених випадків на сайті XCLUSIVE TRAVEL є телефон гарячої лінії, за яким Ви зможете зв'язатися.

Час виїзду з готелю до аеропорту

Інформацію про час виїзду з готелю Ви зможете отримати на стійці ресепшену або на дошці туроператора напередодні вильоту.

Як правило, інформація вивішується після 19:00.Офіс в Україні
м. Київ, вул. Дігтярна
Телефон служби підтримки туристів на території Туреччини (24 години): + 90-533-720-38-52
© 2021. Xclusive Travel